Wyszukiwanie zaawansowane

Problem z remote control (Android)

Nowe pluginy, problemy, dyskusje.

Problem z remote control (Android)

Postprzez moskit » 16 lut 2016, o 11:34

Witam. Pojawił się u mnie taki problem...Posiadam Aimp'a 3.55.1234,wtyczkę control_plugin 1.0.13.1292 i oczywiście na telefonie Aimp Remote Control. Wszystko działało bez problemu,instalacja weszła bez kłopotów. Po paru dniach zdecydowałem się kupić full wersje apki w telefonie i zaczęły się problemy... Od następnego uruchomienia apka w ogóle nie widzi komputera z zainstalowanym odtwarzaczem...mimo iż wszystko było jak należy (skoro działało) to nie pomaga żaden sposób-z filmików,z WŁ/WYŁ zapory,usuwaniem folderów,ustawianiem ręcznym IP itp itd...Czy ktoś potrafi rozwiązać ten problem?
moskit
Świeżak
Świeżak

Re: Problem z remote control (Android)

Postprzez speed89 » 18 lut 2016, o 09:57

Spróbuj na czysto od nowa wgrać AIMP'a później wtyczkę Remote Control a następnie skonfiguruj Apkę na Smartfonie :). Nie powinno mieć znaczenia to, że posiadasz pełną wersję AIMP Remote Control na smartfonie, ale mogło się coś pochrzanić.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Postprzez moskit » 21 lut 2016, o 17:04

Niestety nadal nie działa.Robiłem nawet (regularny co prawda) reset ustawień w telefonie i nic...Jeszcze czeka mnie stawianie na nowo systemu na lapku i mam nadzieje,że to pomoże bo inaczej zostaje bez pilota...:(( Btw,zrobiłem test z dwoma innymi smartfonami na próbnej wersji Remote Control'a i tez nie widzi połączenia mimo iż wcześniej działało więc myślę że to na bank coś z kompem...zobaczmy po wgraniu windowsa na nowo...
moskit
Świeżak
Świeżak

Postprzez speed89 » 22 lut 2016, o 22:39

No niestety jest to najgorszy ze scenariuszy, oby pomogło :). Daj znać!
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Powrót do Wtyczki