Wyszukiwanie zaawansowane

Plugin Last.fm

Nowe pluginy, problemy, dyskusje.

Plugin Last.fm

Postprzez Dawid-2k8- » 12 lut 2009, o 00:07

Witam, Czy istnieje taki plugin ( jak do winampa) Do Last.fm ale tak żeby nie był potrzebny program "last.fm scrobbler"? .. bardzo by mi na nim zależało, probowałem wgrać go z winampa do aimpa, ale nie działa. Plugin nazywa się "gen_audioscrobbler.dll"...
z góry dziękuje.
Dawid-2k8-
Świeżak
Świeżak

Re: Plugin Last.fm

Postprzez Dawid-2k8- » 13 lut 2009, o 19:05

odpowie ktoś na moje pytanie?
Dawid-2k8-
Świeżak
Świeżak

Postprzez makak » 13 lut 2009, o 23:23

Podejrzewam, że nikt nie odpowiedział, bo niestety nie istnieje taka wtyczka i pozostaje używać AIMP'a z aplikacją od last.fm :roll:
makak
Administrator
Administrator

Postprzez bocio » 4 mar 2009, o 12:07

no i tu sie mylisz istnieje plugin last.fm do aimpa2 http://www.aimp.ru/files/plugins/aimplastfm.zip oto i on
google.pl nie boli.. zacznij od szukania tam..
bocio
Świeżak
Świeżak

Postprzez makak » 4 mar 2009, o 15:04

Okej, może trochę źle się wyraziłem. Nie istnieje działająca wtyczka, przynajmniej tą sprawdzałem przed odpowiedzią i u mnie nie działa ;)
makak
Administrator
Administrator

Nie działa

Postprzez WebCM » 9 maja 2009, o 16:27

Wtyczka nie działa w wersji testowej AIMP 2.60 Beta 1 build 470. Po kliknięciu "Opcje" nic nie dzieje się. Gdzie wtyczka trzyma konfigurację? Spróbuję zmienić jej ustawienia ręcznie. Nie chcę instalować oryginalnego oprogramowania Last.FM - dopiero je wyrzuciłem!
WebCM
Świeżak
Świeżak

Postprzez sligo » 6 lip 2009, o 02:34

Dla wszystkich chcących używać last.fm bez konieczności instalowania last.fm'owej aplikacji polecam wtyczkę gen_audioscrobbler.dll. (do pobrania --> rapidshare.com lub speedyshare.com
Wystarczy wrzucić do folderu PlugIn, wpisać login i hasło od last.fm i wszystko się zapisuje idealnie. 8-)

Wtyczka aimplastfm.dll podana wcześniej jest tez dobra, ale wymaga dodatkowo instalacji oprogramowania se strony last.fm, a więc dodatkowy program niekoniecznie potrzebny. ;)
sligo
Świeżak
Świeżak

Postprzez Dawid-2k8- » 6 lip 2009, o 02:41

sligo napisał(a):Dla wszystkich chcących używać last.fm bez konieczności instalowania last.fm'owej aplikacji polecam wtyczkę gen_audioscrobbler.dll. (do pobrania --> rapidshare.com lub speedyshare.com
Wystarczy wrzucić do folderu PlugIn, wpisać login i hasło od last.fm i wszystko się zapisuje idealnie. 8-)

Wtyczka aimplastfm.dll podana wcześniej jest tez dobra, ale wymaga dodatkowo instalacji oprogramowania se strony last.fm, a więc dodatkowy program niekoniecznie potrzebny. ;)

Przez tą wtyczkę wyświetla sie że scrobluje się przez winampa w profilu, ale ogólnie działa :P
Dawid-2k8-
Świeżak
Świeżak

Postprzez sligo » 6 lip 2009, o 14:32

Dawid-2k8- napisał(a):Przez tą wtyczkę wyświetla sie że scrobluje się przez winampa w profilu, ale ogólnie działa :P

Można wyłączyć w ustawieniach na stronie last.fm wyświetlanie z czego scrobbluje i wszystko gra. :P
sligo
Świeżak
Świeżak

Postprzez WebCM » 6 lip 2009, o 19:13

Nie wiem, czy wtyczka wysyła tylko ID odtwarzacza, czy pełny tytuł. W pierwszym przypadku Last.FM może nie wykrywać AIMP - nie wykrywa przy standardowej wtyczce, która wymaga oryginalnego klienta.
WebCM
Świeżak
Świeżak

Powrót do Wtyczki