Wyszukiwanie zaawansowane

Audio Converter/CD-Grabber w AIMP2

Nowe pluginy, problemy, dyskusje.

Audio Converter/CD-Grabber w AIMP2

Postprzez PewienPawel » 26 maja 2010, o 11:56

Witam!
Dany konwerter jest zawarty w paczce Aimp2 Tools, to świetne rozszerzenie naszego odtwarzacza z którego jeszcze prościej skorzystać, a mianowicie klikamy PPM na interesujący nas utwór w playliście Aimp'a i pojawia się menu, w którym klikamy następująco "PPM->Wyślij plik->konwerter audio" i już możemy przejść do konwersji np. *ogg na *mp3. Piszę to, ponieważ po zainstalowaniu najnowszej wersji Aimp'a brak jest w menu polecenia "konwerter audio", plik mogę tylko wysłać do edytora znaczników lub do dowolnej lokalizacji na dysku. Stąd pytania: co zrobić, by znowu można było bezpośrednio z programu wysłać piosenkę do konwertera? Dodam, że gdy zainstalowałem na powrót starszą wersję Aimp, tj 2.51.330 można znowu było wysłać utwór do konwertera i zostałbym przy tej wersji, lecz włączając program wyskakiwały błędy związane z biblioteką AIMP2.dll i choć program uruchamiał się w końcu to muzyki nie odtwarzał. Niestety google nic, a nic na ten temat nie wiedziało.
Widzę, że forum dopiero się rozkręca, a wiele zagadek zostało jeszcze nie wyjaśnionych, mimo to czekam dobre rozwiązanie, Pzdr!
PewienPawel
Świeżak
Świeżak

Re: Audio Converter/CD-Grabber w AIMP2

Postprzez PewienPawel » 26 maja 2010, o 13:13

Pozwalam sobie napisać post pod postem, ponieważ znalazłem rozwiązanie. Program Aimp2 i konwerter są w różnych folderach, wystarczy konwerter (AIMP2c.exe) przenieść do folderu w którym jest Aimp2.exe i gotowe, programy współparacują między sobą.
PewienPawel
Świeżak
Świeżak

Re: Audio Converter/CD-Grabber w AIMP2

Postprzez Skiff » 27 maja 2010, o 17:12

W trakcie instalacji AIMP Tools trzeba zainstalować w tym samym folderze co AIMP, a nie w innym (domyślnie jest folder "AIMP Tools").
Wówczas działa bez zarzutu
Skiff
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Powrót do Wtyczki