Wyszukiwanie zaawansowane

Co stało się z ładnym Analog Meter - Classic ?

Tworzenie skórek dla AIMP.

Postprzez Os.y » 21 paź 2016, o 09:08

Kilka aktualizacji temu Analog Meter - Classic w Pandemic.acs4 był bardziej czytelny. Obecnie od kilku uaktualnień jest spłaszczony a wszystko na nim "uszkodzone". Jak "odzyskać" poprzednią wersję ? Pobieranie i podmiana skórek nic nie daje.
Os.y
Świeżak
Świeżak

Re: Co stało się z ładnym Analog Meter - Classic ?

Postprzez speed89 » 21 paź 2016, o 09:30

Witaj,
jakiej używasz wersji AIMP ? Czy aktualizowałeś skórkę ? Co masz na myśli mówiąc "spłaszczone" ? Daj jakieś screeny :)
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Postprzez Os.y » 21 paź 2016, o 21:22

speed89 napisał(a):Witaj,
jakiej używasz wersji AIMP ? Czy aktualizowałeś skórkę ? Co masz na myśli mówiąc "spłaszczone" ? Daj jakieś screeny :)

WItaj, dzięki za okazane zainteresowanie :)

A w temacie:

jakiej używasz wersji AIMP ? ---> AIMP 4.11.1839 _pl - portable

Czy aktualizowałeś skórkę ? ---> Miałem wcześniej sciągnięte, gdy pierwszy raz zauważyłem to "uszkodzenie" przeniosłem z poprzedniej wersji pandemica i było dobrze, ale przy kolejnej wersji AIMPa ten manewr już okazał się nieskuteczny - niestetyn nie pamietak od której wersji to się zaczęło

Co masz na myśli mówiąc "spłaszczone" ? Daj jakieś screeny :) ---> starałem sie juz przy pierwszym poście / zapytaniu ale jakoś nie zauważyłem jak to się tu robi.

http://chomikuj.pl/OS.y/AIMP+-+screen,5596231085.jpg
Ostatnio edytowano 22 paź 2016, o 18:12 przez speed89, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono link do zdjęcia
Os.y
Świeżak
Świeżak

Postprzez speed89 » 22 paź 2016, o 18:10

Obawiam się, że to nie jest błąd tylko tak po prostu będzie w tych nowszych wersjach. U Mnie wygląda to tak samo jak u Ciebie.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Postprzez Os.y » 22 paź 2016, o 18:53

speed89 napisał(a):Obawiam się, że to nie jest błąd tylko tak po prostu będzie w tych nowszych wersjach. U Mnie wygląda to tak samo jak u Ciebie.

:o(
bo ładny był.
Ale... komu to przeszkadzało, że najwyraźniej postanowił go zepsuć.
Dzięki i za to.
Os.y
Świeżak
Świeżak

Powrót do Skórki