Wyszukiwanie zaawansowane

Tow. Krzewienia Melomanii

W tej kategorii znajdziesz rozmowy na temat projektu Diamond Sound PC

Tow. Krzewienia Melomanii

Postprzez AudiofilPC » 13 cze 2019, o 12:35

AIMP stał się referencją przy konfiguracji PC na potrzeby odtwarznia muzyki
(http://soundpc.art.pl).

Obrazek

AIMP jest także najlepszym przykładem, jak ważne jest oprogramowanie do odtwarzania muzyki z PC.To idealny punkt wyjścia, by rozwijać ten wątek w serwisie o dobrych programach. Okazuje się jednak, że grono czytelników jest tam zbyt szerokie. Wiele osób próbuje zaistnieć z komentarzami, chociaż nie spróbowali zrozumieć tematu. Komentarze od tych, którzy nie zrozumieli tematu są bardzo cenne, ale ich forma nie powinna wprowadzać w błąd innych czytelników. To kryterium wydaje się jednak trudne do zaakceptowania przez część użytkowników w serwisu o oprogramowaniu. W innych serwisach z adekwatną tematyka jest jeszcze gorsza sytuacja.

Pozostaje przez to indywidualne publikowanie w serwisie Google wpisów dla Towarzystawa Krzewienia Melomanii (http://tkm.art.pl):

Audio i klimat, czyli w przyrodzie nic za darmo, gdy w Polsce mowa jest o podatku cyfrowym

Rozwiązaniem dla świadomego ekologicznie melomana jest korzystanie z domowego serwera muzyki i aktywnych monitorów studyjnych. Szafa pełna archaicznego sprzętu robi nadal wrażenie i może być przydatna, by skopiować nagrania analogowe na dysk, ale do odtwarzania muzyki bardziej praktyczny jest PC.
https://krzemel.blogspot.com/2019/06/au ... e-nic.html

Obrazek


Aktywne monitory studyjne Genelec z oprogramowaniem do perfekcyjnego ich skonfigurowania dla wiernego odtwarzania muzyki


Genelec Loudspeaker Manager to klasyczne oprogramowanie dla systemu wbudowanego (embedded system), które pracuje z Windows i Mac. Funkcje są zautomatyzowane i ograniczone wyłącznie do konkretnego produktu, by zapewnić optymalną jakość odtwarzania muzyki.
https://krzemel.blogspot.com/2019/04/ak ... lec-z.html

Obrazek

Audio Pro Solutions Coax - referencja z Polski dla odtwarzania muzyki przy biurku

Z monitorami studyjnymi Coax można lepiej skoncentrować się na słuchaniu muzyki przy biurku. Nie trzeba zwracać uwagi, że przemieszczanie głowy spowoduje trochę silniejsze lub słabsze odtwarzanie wysokich tonów.
https://krzemel.blogspot.com/2019/04/au ... encja.html

Obrazek

2.1 Dolby i subwoofer Hi-Fi do odtwarzania muzyki z PC bez kategorycznego Deutsches Institut für Normung

Porusza temat norm DIN dla hi-fi, prac prof Czerwińskiego z odtwarzaniem basu i aktywnym subwooferze oferowanym już 40 lat temu, a także o JBL Paragon z 1957 broku
https://krzemel.blogspot.com/2019/04/21 ... fi-do.html

Obrazek

Akustyka to temat rzeka od Stonehenge przez studio z Dolby do umeblowanego pokoju

Akustyka przy odtwarzaniu muzyki to temat rzeka. Każde zagadnienie rozwidla się na kolejne. Może stać się bardziej czytelny, jeżeli zostanie podzielony na bloki.
https://krzemel.blogspot.com/2019/03/ak ... henge.html

Obrazek

Zgraj swoje głośniki z meblami - w ofercie Rad-Pol

We współpracy z Rad-Pol, który ma bogatą ofertę tkanin przygotowana została nowa oferta, która pozwala zgrać głośniki z meblami.
https://krzemel.blogspot.com/2019/03/zg ... ercie.html

Obrazek
Avatar użytkownika
AudiofilPC
V.I.P
V.I.P
 
Posty: 180
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 12:18

Powrót do Projekt Diamond Sound PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron