Wyszukiwanie zaawansowane

Domowy serwer muzyki z odzysku

W tej kategorii znajdziesz rozmowy na temat projektu Diamond Sound PC

Domowy serwer muzyki z odzysku

Postprzez AudiofilPC » 29 sty 2014, o 13:13

Obrazek
Kończy się era Windows XP i w wielu firmach mogą być dostępne komputery, by odkupić je po symbolicznej cenie i wykorzystać na domowy serwer muzyki z odzysku. Takie rozwiązanie nie dorównuje temu co daje AIMP z Windows 8.1, ale jest lepsze niż odtwarzacze CD w starszym sprzęcie Hi-Fi.

AIMP nie dość, że jest rewelacyjny wykorzystuje możliwości najnowszego systemu, to świetnie się spisuje także ze starszymi komputerami. Zwróciłem na to uwagę latem 2012, gdy odwiedziłem w Sztokholmie kolegę z imponującą płytoteką.
http://audiofilpc.blog.onet.pl/2012/07/21/aimp3-audigy-windows-xp/?preview=true&preview_id=33&preview_nonce=6bf55fe88d&hash=ed77652fc59d1eca43ff666d7188fc9f&t=52e8ddf5231912a9eb2

Postaram się zamieszczać pod tym tytułem ciekawe propozycje w tym zakresie. Mile widziane są także pomysły i doświadczenia innych osób. Komentarze, że coś jest dziadostwem nie mają tu zbytnio sensu, bo chodzi o podzielenie się tym co jest dobre.
AudiofilPC
V.I.P
V.I.P

Powrót do Projekt Diamond Sound PC