Wyszukiwanie zaawansowane

Uwagi co do wersji AIMP na android.

Tutaj możesz zostawić swoje komentarze i raporty o błędach

Uwagi co do wersji AIMP na android.

Postprzez grzegorzq » 17 lis 2013, o 16:15

Witam. Zainstalowałem właśnie najnowszą wersję AIMP dla android.
Moje uwagi:
-equalizer to dno, mam wysokiej jakości słuchawki, a AIMP na androida jako jedyny ma taki equalizer, że zamiast muzyki jest peirdzenie. Dopóki nie ruszam eq jest ok, ale jak podbiję lekko basy to nie dość, że nie żadnego podbicia basu to zamiast tego jest mega pierdzenie
-playlista. Powinno być posortowane wg folderów/albumów. Tak jak na komputerze w AIMP3. Bo jak na androidzie dodaje się np 1000 piosenek to jest cała długa lista bez żadnego podziału na foldery/albumy. Znacznie utrudnia to poruszanie się po utworach.

To będzie poprawione i mogę już śmiało się przesiadać z powerampa na aimpa na androdzie :)
grzegorzq
Świeżak
Świeżak

Re: Uwagi co do wersji AIMP na android.

Postprzez speed89 » 17 lis 2013, o 17:32

Spokojnie, autorzy aplikacji na Androida na pewno w kolejnych wersjach będą to poprawiać :) ciężko jest porównywać młodziutkiego AIMP'a do aplikacji Poweramp :). Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wersje :) pamiętaj, że to nawet nie jest jeszcze wersja 1.0.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Powrót do Błędy / Uwagi