Wyszukiwanie zaawansowane

moje uwagi

Propozycje AIMP na Android OS

moje uwagi

Postprzez android wow » 8 kwi 2014, o 19:14

mam nadzieje na-
coś na wzór, lub to samo, jeśli możliwe, to co jest w zwykłym aimpi-e czyli- opcje; odtwarzanie i tam są te częstotliwości można takie coś zrobić w wersji androida bo dla mnie to dobre jest ustawić na max 192000Hz (chodź wtedy equalizera nie mogę włączyć bo procka mi praktycznie całego zajmuje xd)
odtwarzanie radia internetowego (bo żaden odtwarzacz zwykły nie ma tej opcji tak jak np poweramp)
i w miejsce gdzie jest okładka albumu aby można było tam zamieniać między play listą a okładką bo ja np nie lubię oglądać okładek a tym bardziej aby jeszcze złośliwie odtwarzacz mi je wciskał (często niepasujące do piosenki ;) )

a korektor graficzny można wzbogacić i dać takie Hz jak w zwykłym (szczególnie 87Hz bo to jest genialne)
ogranicznik no przydał by się ale jakiś dokładniejszy by np nie ściszał całej piosenki na rzecz basów tylko by te basy blokował na maxymalnych wartościach w powerampie prawie tak zrobili (prawie bo dodanie czegoś na equalizerze zmniejsza albo stereo albo bas :lol: )
aplikacje odpaliłem na xperii neo v na tak jakby pirackim androidzie kitkat 4,4,2 (po prostu oficjalnego nie ma :roll: ) i działa bez zarzutów puki co
już nie mogę się doczekać oficjalnej wersji bo raczej przebijecie inne odtwarzacze (jeśli będzie jeszcze lepsza jakość muzyki
android wow
Świeżak
Świeżak

Re: moje uwagi

Postprzez madooeiei » 23 lip 2016, o 05:39

prawie tak zrobili (prawie bo dodanie czegoś na equalizerze zmniejsza albo stereo albo bas..

สมัคร royal1688
madooeiei
Świeżak
Świeżak

Re: moje uwagi

Postprzez ms500 » 19 gru 2016, o 10:10

ms500
Świeżak
Świeżak

Powrót do Propozycje