Wyszukiwanie zaawansowane

Equalizer i przyciski

Propozycje AIMP na Android OS

Re: AIMP dla Android

Postprzez hubert123454 » 18 mar 2013, o 14:59

Odtwarzacz jest genialny tylko brak Equalizera dobija ale nie ma jak na razie szukać dziury w całym,a tak szybki i dobrze sprawuje się na Xperii X8 z nieoficjalnym androidem 2.3.7.czekam na kolejne wersje.

Pozdrawiam ;)
hubert123454
Świeżak
Świeżak

Re: AIMP dla Android

Postprzez Jimi » 19 mar 2013, o 17:02

Przydał by się Equalizer tak jak ktoś wspomniał wcześniej... Oraz obsługa klawiszy w słuchawkach bo od telefonu działa poogłaszanie nawet na blokadzie:D
Ciekaw jestem czy będzie można robić więcej niż podstawową playlistę dla swojej kolekcji muzyki
Posiadam HTC HD2 i aimp działa poprawnie;)
Obrazek
JiM
Jimi
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Equalizer i przyciski

Postprzez speed89 » 19 mar 2013, o 20:59

Temat użytkownika Jimi przeniesiony.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Re: Equalizer i przyciski

Postprzez wkopi7 » 23 mar 2013, o 16:00

Zacznę od tego że bardzo wspieram akcję aimp na androida, ponieważ aimp na komputerze jest niezrównany, oby osiągnął taki sam poziom na androidzie.
Dla mnie w takim odtwarzaczu najważniejsze jest : na prawdę dobry equalizer ( bo jak nie będzie lepszy od Powerampa czy PlayerPro to nie ma zbytnio szans liczyć na wiele), chciałbym ujżeć opcję normalizacji amplitudy dźwięku :> ) , wygodne tworzenie playlist, sortowania utworów, pobieranie okładek, widgedy normalne i widgedy na locksceeny, obsłucha przycisków w zestawie słuchawkowym, No i może w przyszłości jakaś synchronizacja z odtwarzaczem na kompie co by jeden drógiemu streamował automatycznie utwory aby uniknąć zapychania telefonu muzyką :)
Pozdrawiam i wspieram :)
wkopi7
Świeżak
Świeżak

Postprzez jarecki3100 » 12 kwi 2013, o 20:44

No nareszcie się doczekałem Aimpa na androida, mam hTc HD2 z andkiem 4.0 i działa bez problemu, lecz tak jak wszystkim brakuje mi tu equalizera i dobrej listy odtwarzania, lecz nie narzekam bo jest to wersja BETA więc czekam na oficjalną wersję i mam nadzieję że znajdzie się tam już coś więcej :)
PoZdRo Jarecki ;)
jarecki3100
Świeżak
Świeżak

Postprzez Aldowin » 9 lip 2016, o 11:16

Aldowin
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez paneralza » 5 gru 2016, o 04:23

paneralza