Wyszukiwanie zaawansowane

Integracja z AIMP Remote i inne

Propozycje AIMP na Android OS

Integracja z AIMP Remote i inne

Postprzez szylolek » 31 gru 2013, o 11:46

Witam

Na forum jestem nowy, więc najpierw chciałbym wszystkich przywitać i życzyć szczęśliwego Nowego Roku ! ;)

Używam wersji rozwojowej AIMP'a dla Androida już ponad miesiąc i jestem zadowolony z jej działania - oczywiście jak na tak wczesną wersję. Mam jednak kilka propozycji co by można było dodać/zmienić w programie:

- Idealnym rozwiązaniem byłoby zintegrowanie odtwarzacza z aplikacją do zdalnego sterowania odtwarzaczem na PC.
- Bardzo doskwiera brak wyszukiwarki plików w playliście, ani jakiegokolwiek podziału utworów - np. wykonawca czy lokalizacja (wiem, jest sortowanie ale przebijanie się przez setki utworów żeby znaleźć ten jeden właściwy jest trochę męczące)
- Bardzo wygodnym dodatkiem byłaby możliwość sterowania aplikacją z poziomu paska powiadomień - wystarczy chociaż na początek "X" do zamknięcia aplikacji :)
- Do pełni szczęścia brakuje chyba tylko jeszcze możliwości tworzenia playlist i przełączania się między nimi.

Pozdrawiam i czekam na kolejne wersje aplikacji :D
szylolek
Świeżak
Świeżak

Re: Integracja z AIMP Remote i inne

Postprzez AudiofilPC » 1 sty 2014, o 13:29

Dołączam do życzeń Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,

i do sugestii ze sterowaniem, ale myślę o bezpośrednim przez Wi-Fi, a nie przez Internet. Być może już jest, a ja nie miałem tylko czasu tego sprawdzić. Chodzi o coś na podobieństwo z Bluetooth dla telefonów Sony.
AudiofilPC
V.I.P
V.I.P

Re: Integracja z AIMP Remote i inne

Postprzez Aldowin » 13 wrz 2016, o 09:44

Dołączam do życzeń Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,
sbobet thai
Aldowin
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Propozycje