Wyszukiwanie zaawansowane

AIMP dla Android

Informacje o projekcie AIMP

AIMP dla Android

Postprzez speed89 » 16 mar 2013, o 09:17

Rozpoczęły się publiczne testy wersji AIMP dla systemu Android.

Pierwsza wersja programu wygląda dosyć ubogo ale podejrzewam, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej.

Program oczywiście można pobrać z Naszego downloadu:
http://aimp.com.pl/index.php/pl/component/remository/?func=fileinfo&id=433

Jak zainstalować?

1. Upewnij się, że telefon jest podłączony kablem USB do komputera w trybie napęd dyskowy

2. Sprawdź ustawienia zabezpieczeń ( USTAWIENIA - > Zabezpieczenia -> Zaznacz opcję "Nieznane źródła"

3. Skopiuj plik AIMP.apk na kartę SD.

4. Używając programu typu ASTRO File Manager lub Total Commander zainstaluj program na urządzeniu.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Re: AIMP dla Android

Postprzez Jimi » 16 mar 2013, o 09:30

Serdeczne dzięki nie mogłem się już doczekać pierwszej wstawki liczę na kolejne ;)
Obrazek
JiM
Jimi
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Postprzez xavierous » 18 mar 2013, o 18:45

Xperia Neo V, custom ROM ICS, Działa bez zarzutu ;)
xavierous
Świeżak
Świeżak

Postprzez pnpw » 19 mar 2013, o 12:17

Wszystko fajnie jednak przy ponownym załadowywaniu plików do programy przy 100% wyskakuje komunikat " Aplikacja AIMP została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie." tylko że nic nie klikałem podczas ładowania sie plików. A za 1 razem załadowało się bez problemu i mam tylko te pliki, które załadowały się za 1 razem, a dodałem nowe i nie widzę ich na liście.
pnpw
Świeżak
Świeżak

Postprzez speed89 » 19 mar 2013, o 20:47

Proszę o wpisywanie swoich propozycji, pytań a także zgłaszanie błędów w odpowiednich działach na forum. Usprawni mi to pracę jeżeli chodzi o zgłaszanie uwag autorom.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Powrót do Nowości