Wyszukiwanie zaawansowane

AIMP v3.55 Build 1320

Informacje o projekcie AIMP

AIMP v3.55 Build 1320

Postprzez speed89 » 4 lis 2013, o 20:58

Witam,
w dniu dzisiejszym została wydana pełna stabilna wersja programu.

Zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Program można pobrać z Naszej strony pod tym linkiem:
http://aimp.com.pl/index.php/pl/component/remository/?func=fileinfo&id=560
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Re: AIMP v3.55 Build 1320

Postprzez Dionizy » 5 lis 2013, o 19:51

Witam, co się stało w najnowszym AIMP'e że nie ma opcji dodawania radia internetowego.
Pozdrawiam
Dionizy
Świeżak
Świeżak

Postprzez speed89 » 7 lis 2013, o 08:28

Twórcy programu stwierdzili, że ta opcja jest zbędna w programie ponieważ można równie dobrze wejść na stronę gdzie znajduje się to samo. A tym samym program został trochę odchudzony.

http://www.shoutcast.com/
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Postprzez Dionizy » 7 lis 2013, o 17:31

Witam, nie widzę żadnej różnicy w ciężarze pliku AIMP'a między najnowszą wersją a starszymi wersjami a jednak wygodniejsze było wybieranie stacji radiowych z programu niż chodzenie po stronach. Jest to tylko moje zdanie, jednak może się okazać że jest więcej tego zwolenników. Ja wracam do starszej wersji. Pozdrawiam.
Dionizy
Świeżak
Świeżak

Postprzez Dionizy » 7 lis 2013, o 20:12

Witam, jeszcze jeden problem się pokazał, mianowicie w tej najnowszej wersji przestał działać dodatek Audio Converter.
To znaczy jest ale nie ma naprzykład możliwości konwerterowania do mp3. Jeszcze raz pozdrawiam
Dionizy
Świeżak
Świeżak

Postprzez speed89 » 7 lis 2013, o 21:48

Z powodu patentów na oprogramowanie, nie możemy załączyć następujących koderów w pakiecie z AIMPem: MP3.

Jeżeli potrzebujesz tej funkcjonalności, pobierz brakujące biblioteki i zapisz je do "C:\Program Files\AIMP3\Modules\".

Więcej informacji można znaleźć na stronach: http://www.aimp.ru/forum/index.php?topic=34387.0
http://lame.sourceforge.net/

Taki komunikat wyświetla się przy pierwszym uruchomieniu programu.

Został stworzony temat odnośnie tego problemu:

http://forum.aimp.com.pl/viewtopic.php?f=5&t=919

Dzięki za informację.
speed89
Administrator
Administrator

Postprzez frobag » 10 lis 2013, o 20:18

Witam serdecznie userów, adminów, opiekunów, moderatorów :) ... i wsiech ;)
Może tutaj na chwilę obecną jestem świeżakiem, ale z AIMP-em mam do czynienia praktycznie od chwili jego narodzin. Niewiele osób na owe czasy miało pojęcie o rosyjskich programach :D :!: Dzięki swojemu serdecznemu przyjacielowi, który studiował w Moskwie, poznałem tajniki windowsa, którego kod od samego początku opracowali na nowo nasi '"wschodni bracia" :D :D :D :lol:
... ale, ale nie o tym mowa i forum ;) A forum dotyczy dotyczy rewelacyjnego programu odtwarzającego wszelakiego rodzaju formaty muzyczne :) Stąd te małe pokłony na początku w kierunku jego twórców :D Nie rozumiałem wtedy ludzi, którzy tak się podniecali Winampem (... do tej pory nie rozumiem :lol: )
Jak dla mnie, ostatnią i najlepszą wersją była: 2.61.583. Tutaj skończył się AIMP, bo przejął go ktoś inny i zaczął psuć sukcesywnie, coś, co było idealne :shock: Przejście z 2 na 3 i wychodziły same RC, jakby się ktoś upajał tym, że pisze ten sam program, tylko z innymi (swoimi) błędami :mrgreen: DRAMAT :!:
Ale ... ja znowu nie o tym :lol: Przychylam się do opinii Dionizego ;) Odejście twórcy od opcji radia internetowego, to bardzo zły pomysł :evil: Owszem, można sobie wejść na komercyjną stronę radia i posłuchać sobie on-line :D ale nie o to chodzi :!: :!:
Nie dajmy się otumanić i słuchać tego, co nam nakażą.
Dużo było list oficjalnych, ale też i prywatnych "nadawaczy" tematycznych ... a tego już nie zastąpi "pożal się boże" jakieś GGRadio, albo oficjalna strona radia :x Poza tym, zawsze można je było edytować, usuwać, bądź dodawać swoje, wyszperane gdzieś w mrocznych tunelach internetu :D
W końcu jest to (albo już był) program do obsługi muzyki ;) Pokazywanie okładek płyty nie może zwieść tych, którzy cały czas poszukują nowych brzmień :twisted: To była naprawdę przydatna opcja :cry: wszystko w jednym miejscu, a żadna przeglądarka, nie pokaże mi tysiąca zakładek z muzyką, której na próżno szukać w internecie.
Tom się rozpisał, jak na pierwszy post :lol:
Pozdrawiam Serdecznie :D ...
To co, ... do usłyszyska :lol:
carpe cerevisi ... superflua non nocent ...
frobag
Świeżak
Świeżak

Postprzez Dionizy » 11 lis 2013, o 15:34

FROBAG !!! . brawo wreszcie ktoś to co ja myślałem ubrał we właściwe piórka.
Natomiast tłumaczenie Admina jest troszkę dziwne, bo raczej powinien dbać o coś co "było kiedyś" dobre.
Wielu moich znajomych wróciło do starszej wersji, i jak tak dalej będzie to AIMP padnie a będzie szkoda,
bo jak napisałeś, już się skończył...
Pozdrawiam serdecznie
Dionizy
Świeżak
Świeżak

Postprzez speed89 » 11 lis 2013, o 20:59

Zrozumcie koledzy, że to nie ja jestem Twórcą programu AIMP i to nie Ja usunąłem opcję radia internetowego z AIMP'a nie będę tłumaczył się za twórców, dlaczego tak postąpili a nie inaczej. Jedyne co mogę zrobić to zgłosić Wasze sugestie do Twórców programu.
speed89
Administrator
Administrator

Postprzez wiki1995 » 12 lis 2013, o 14:42

Potwierdzam że w tej wersji znowu działa wtyczk od Winampa, DSP :)
wiki1995
Świeżak
Świeżak

Następna strona

Powrót do Nowości