Wyszukiwanie zaawansowane

AIMP v3.55 Build 1320

Informacje o projekcie AIMP

Re: AIMP v3.55 Build 1320

Postprzez AudiofilPC » 12 lis 2013, o 21:04

Rozumiem FROBAG, bo na podobnej zasadzie świetnie wystarcza mi starsza wersja Word i Excel, Ba, mogą nawet korzystać z klonów, bo mają podobne możliwości. Rozumiem jednak, że inni mogę pracować wydajniej z nowymi wersjami.

Podobnie jest z AIMP3. Nie pamiętam już dwójki, bo od dłuższego czasu jestem fascynatem jakości odsłuchu, jaką zapewnia trójka. Wyciąga z płyt więcej muzyki niż drogie odtwarzacze CD. Oczywiście potrzebne są do tego dobre głośniki, które mają odpowiedni napęd (wzmacniacz) itd...

Natomiast dla radia internetowego wystarcza z pewnością AIMP2. Można przy niej pozostać, tak jak ja z pisaniem tekstu i arkuszami kalkulacyjnymi.

Mam też listę odtwarzania na trójce, gdzie wstawiłem sobie kilka stacji i zawsze wszystko chodzi bez problemu po zmianach kolejnych bet i RC.
AudiofilPC
V.I.P
V.I.P

Postprzez TomaszGasior » 16 lis 2013, o 15:46

O właśnie! I to jest rozwiązanie na ten problem! Usunięta w najnowszej wersji "Przeglądarka stacji radiowych" była po prostu listą stacji dodanych przez użytkownika (bo ta wbudowana lista online właścwie do niczego Polakowi nie służyła).
Obecnie, aby stworzyć sobie taką listę, wystarczy utworzyć nową playlistę, a potem skrótem Ctrl+U dodawać linki do streamów kolejnych stacji. Po skompletowaniu całej listy, playlistę można zapisać albo nawet zablokować, aby jej przypadkiem nie zamknąć.

Zgadam się z autorami programu - ta funkcja była zupełnie niepotrzebna, bo wbudowany katalog dla wielu był nieprzydatny, a listę własnych stacji można było zrobić w formie playlisty.
[url=http://tomaszgasior.pl][img]https://tomaszgasior.pl/p/rkl/tgban.gif[/img][/url]
TomaszGasior
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Re: AIMP v3.55 Build 1324

Postprzez valrock » 16 lis 2013, o 16:42

Witam,
dziś zaktualizowałem do wersji 1324 i ... tragedia. Nie działają pliki FLAC.
Ktoś to może potwierdzić?
valrock
Świeżak
Świeżak

Postprzez frobag » 16 lis 2013, o 22:33

Witam serdecznie i pozdrawiam panów, którzy tak skrytykowali moja niepomierną potrzebę posiadania "wash&go" czyli wszystkiego w jednym :lol:
Może nie jestem audiofilem :D, choć czasami udaje mi się słyszeć dźwięki poniżej 20Hz :lol: ale za to jestem wielkim audio-maniakiem i muzyka jest dla mnie wszystkim :) Ale tylko ta dobra, ot chociażby zacznę od Miecia Fogga a skończę na Obituary ;) :twisted:
Cóż... brakuje mi tej opcji. To już nie jest kwestia wklejenia paru adresów url do pls. Postaram się powoli przyzwyczaić do tego braku. Miałbym za dużo roboty z importem linków, które mam zapisane w innym programie :evil:
Tak na chwilkę wróciłem do starej, dobrej 2.61, która z menagerem DSP u mnie wymiatała.
Chciałem posłuchać rosyjskiego metalu :twisted: miałem ... hiszpańskiego rocka ;) ... miałem 8-) Od poszczególnych wykonawców, po sprecyzowane gatunki :D
Może czasami fuck-tycznie nie taki bitrate, ale i 128 do 320 bardzo często :) Po załadowaniu wszystkich z IceCastu (problem z ShoutCastem :!: ) wyszło; bagatela około 20 000 stacji :twisted: ... Tak, tak !! To ta wbudowana lista online :P Mi jako Polakowi była bardzo pomocna, gdyż wiedziałem co dzieje się w świecie muzycznym. Nie opierając się na komercyjnych doniesieniach, co teraz jest na topie w/g "kogośtam" :lol: Jak wcześniej napisałem, to program do obsługi muzyki, więc nie idźmy na minimalizm ;)
Pozdrowienia dla admina, który tak jakby czuł się winny :D Jesteśmy tutaj aby się dzielić, a nie krytykować :D
Napisałem, ponieważ miałem taką potrzebę ;)
Pozdrowienia i do ... usłyszyska ;)

Screeny do mojej ulubionej ver:
https://drive.google.com/file/d/0B0N4J2BmpQZrQnFINHQ3OU96ak0/edit?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B0N4J2BmpQZrb1VVX3JoM0tnbmM/edit?usp=sharing
carpe cerevisi ... superflua non nocent ...
frobag
Świeżak
Świeżak

Postprzez speed89 » 16 lis 2013, o 23:15

frobag,
chciałem tylko wyjaśnić, że nie mam zbyt dużego wpływu na to co robią autorzy programu z kolejnymi wersjami. Mogę im jedynie zgłosić Wasze problemy związane z AIMP'em :) :) i popieram jesteśmy tutaj po to aby dzielić się swoimi odczuciami a nie po to aby krytykować :).

valrock,
U Mnie pliki .FLAC są odtwarzane bez żadnego problemu.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Postprzez AudiofilPC » 6 lut 2014, o 10:46

@ frobag
Badzo intertesujący dla mnie wpis. Mało szukam w sieci nowości muzycznych, więc zobaczyłem temat z innej perspektywy.

U mnie AIMP przy aktualizacji zapisuje starszą wersję, więc powrót nie jest problemem.

Trudniej jest dla nowych użytkowników i dla nich może być link do starszej wersji. Poprzednie wersje są w wielu miejscach w sieci, ale może wato zrobić link w tym serwisie.

Starsze wersje są na http://aimp.ru/index.php?do=download&cat=old
AudiofilPC
V.I.P
V.I.P

Postprzez speed89 » 6 lut 2014, o 21:46

Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Postprzez AudiofilPC » 6 lut 2014, o 21:51

No tak, ślepota nie boli, a w tym przypadku nawet nogi nie bolą, bo admin jest czujny :-)
AudiofilPC
V.I.P
V.I.P

Poprzednia strona

Powrót do Nowości