Wyszukiwanie zaawansowane

Autentykacja stacji radiowej w AIMP

Wszelkie pytania i sugestie dotyczące AIMP'a.

Autentykacja stacji radiowej w AIMP

Postprzez bc2nd » 9 sty 2016, o 19:13

Witam,

Mam pewien problem z ustawieniem AIMP-a. Dziś po raz pierwszy zetknąłem się z odtwarzaczem, gdyż po długich latach używania Winamp-a postanowiłem zmienić przyzwyczajenie i wybór padł właśnie na AIMP. W dużym stopniu przypomina on właśnie Winamp-a dlatego wybór chyba nie był przypadkowy. Generalnie wszystko działa w jak najlepszym porządku, powoli zagłębiam się jego funkcjonalność, ale zatrzymałem się na playliście, która po pierwsze, nie chce mi załadować pliku *.m3u z listą kanałów stacji radiowej, której słucham, a po drugie, gdy wklepuje adresy manualnie, to player nie odtwarza radia, gdyż połączenie się z kanałem muzycznym wymaga potwierdzenia tożsamości, czyli mówiąc najprościej, zalogowania się. W Winamp to wyglądało tak, że gdy klikałem na stację na playliście, to otwierało mi się małe okienko do wprowadzenia loginu i hasła, w AIMP tego nie ma, dlatego z kanałem nie mogę się połączyć. Problem jest o tyle dziwny, że zaraz po pierwszej instalacji programu, otworzyłem całą playlistę w *.m3u w AIMP-ie, której uzywałem w Winamp, a zalogowanie się nie było nawet konieczne, bo każdy kanał muzyczny jaki wybrałem odpalał się bez problemu. Gdy już wszystko sobie skonfigurowałem tak jak chciałem, wróciłem do mojej playlisty, która już nie chciała się ponownie załadować. Nic nie pomaga, ani przeciąganie pliku do programu, ani ręczne wpisywanie, dostaję w odpowiedzi tylko błąd 401. To że program jest w stanie to otworzyć, tego jestem pewien, bo działało na początku, nie wiem tylko co się stało po drodze, że przestało.
bc2nd
Świeżak
Świeżak

Powrót do Pytania, sugestie.