Wyszukiwanie zaawansowane

Wyśrodkowanie w playliście. Kółko myszy. "Easy Move"

Wszelkie pytania i sugestie dotyczące AIMP'a.

Wyśrodkowanie w playliście. Kółko myszy. "Easy Move"

Postprzez wrexwaz » 14 maja 2016, o 09:42

Gdy w AIMpie 4.02 przełącza się na kolejne utwory w końcu odtwarzany utwór ląduje na przedostatnim miejscu w playliście (tak jak na fotce) przez co nie widać jakie utwory będą dalej i trzeba sobie przewinąć myszką by zobaczyć. Czu jest taka możliwość by odtwarzany plik widniał zawsze po środku playlisty tam gdzie wskakuje strzałka? Myślę, że tak powinno być cały czas w tym programie i dziwne, że tego jeszcze nie zrobiono. Może niech ktoś to im zasugeruje. Pytanie drugie. Czy można jakoś wyłączyć możliwość zmiany głośności kółkiem myszy? Gdy przewijam sobie pozycję odtwarzanego utworu kółkiem po najechaniu na pasek przewijania i lekko z niego zjadę to zaczyna mi się utwór pogłaśniać lub ściszać. Pytanie nr. 3 czy da się wyłączać taką opcję która w winampie nazywała się "Easy Move" czyli przesuwanie okna programu gdy złapie się gdziekolwiek a nie tylko za pasek górny (tytułu) gdy np. chcę szybko przewinąć utwór dalej i machnę myszką nie celując dokładnie w pasek przewijania, okno ekranu mi się przesuwać poza ekran kawałek i muszę poprawiać co chwilę. Wszystkie te z pozoru szczególiki wkurzają bardzo gdy trzeba np. przeglądać 1000 utworów muzycznych. Tak, że podsumowując chodzi o centrowanie tytułu w playliście, wyłączenie pogłaśniania kółkiem w wersji programu 4.02 no i wyłączenie możliwości przesuwania głównego okna programu na całej jego powieszchni prucz górnego paska.
Obrazek
wrexwaz
Świeżak
Świeżak

Powrót do Pytania, sugestie.