Wyszukiwanie zaawansowane

rozmiar na pulpicie

Wszelkie pytania i sugestie dotyczące AIMP'a.

rozmiar na pulpicie

Postprzez Gietopl » 6 sie 2016, o 17:46

Moje uszanowanie.
Przeszukuję forum lecz nie mogę znaleźć tematu dotyczącego zmiany rozmiaru odtwarzacza. W moim przypadku wygląda to tak, że zależnie od skórki, którą użyłem zmieniał się rozmiar odtwarzacza. Black onix2 zajmuje około 1/3 powierzchni pulpitu, co jest bardzo zbliżone do rozmiaru odtwarzacza "domyślnego". Lecz np: skórka "Denon Classic Style" najzwyczajniej nie mieści się na pulpicie od lewej do prawej. Dodam, że wybierając tę skórkę oczywiście priorytetem była kompatybilność z wersją odtwarzacza 4.02 build 1725. Problem owy istnieje w wersji systemu win7, win8 i win10 wraz z wcześniejszymi wersjami odtwarzacza. Zastanawiam się czy ja robię coś źle? Czy może moj sprzęt posiada jakiś konflikt graficzny? Karta na pokładzie to Radek 7800, procesor AMD FX 8320 3.51GHz i 16GB ramu. Wiem, że to nie jest najnowszy sprzęt lecz czy może być przyczyną takiego skalowania skórek? Nie mogąc znaleźć podobnego problemu na forum domyślam się, iż nie jeste to częste zjawisko zatem poddaję w wątpliwość niekompatybilność skórek i wersji bazowego programu. Czy ktoś natknął się już na podobną zagadkę? Będę zobowiązany za wszelką podpowiedź. Dziękuję
Gietopl
Świeżak
Świeżak

Powrót do Pytania, sugestie.