Wyszukiwanie zaawansowane

Pytania początkującego na temat obsługi programu

Wszelkie pytania i sugestie dotyczące AIMP'a.

Pytania początkującego na temat obsługi programu

Postprzez OvuM007 » 10 gru 2016, o 18:22

Witam, jest to mój pierwszy post tutaj więc wypadałoby się przywitać :)
A teraz do rzeczy, użytkownikiem tego programiku jestem od dzisiaj kiedy to przeszkadzało mi notoryczne właczanie przeglądarki i playlisty z youtuba aby móc sobie posłuchać swoich ulubionych piosenek.
Skonfigurowałem już program pod siebie ale nie wyjaśnione zostają dla mnie 2 kwestie.
1. Czy program startuje ze startem systemu? Jeżeli nie to czy można to jakoś ustawić w ustawieniach programu? (Nie znalazłem takiej opcji)
2. Czy ten pasek który wyświetla się na górze ekranu po tym jak następuje zmiana piosenki można ustawić tak żeby np. podaczas grania też się wyświetlał? Bo jak na razie to wyskakuje tylko wtedy kiedy korzystam z przeglądarki.

Dzięki za odpowiedzi! :)
OvuM007
Świeżak
Świeżak

Re: Pytania początkującego na temat obsługi programu

Postprzez speed89 » 11 gru 2016, o 19:29

Na początku Witaj na Naszym forum, cieszę się że dołączyłeś do grona użytkowników AIMP'a.

Jeżeli chodzi o Twoje pytania:

"1. Czy program startuje ze startem systemu? Jeżeli nie to czy można to jakoś ustawić w ustawieniach programu? (Nie znalazłem takiej opcji)"

Tak da się to ustawić.

Wejdź w Ustawienia - > zakładka System -> Zaznacz opcję "Automatycznie uruchamiaj po starcie systemu Windows"

"2. Czy ten pasek który wyświetla się na górze ekranu po tym jak następuje zmiana piosenki można ustawić tak żeby np. podaczas grania też się wyświetlał? Bo jak na razie to wyskakuje tylko wtedy kiedy korzystam z przeglądarki.
"

Tak można to ustawić.

Wejdź w Ustawienia - > Zakładka Wtyczki - > Pasek informacji - > Zaznacz opcję "zawsze pokazuj"

I to wszystko mam nadzieję, że rozwiąże to Twój problem :). Pozdrawiam.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Powrót do Pytania, sugestie.