Wyszukiwanie zaawansowane

Czego oczekujesz od AIMP4?

Wszelkie pytania i sugestie dotyczące AIMP'a.

Re: Czego oczekujesz od AIMP4?

Postprzez AudiofilPC » 3 lis 2013, o 22:49

@bartekreksio
podpisuję się pod tym. Jest to praktyczne dla plików ze zgraną w całości płytą winylową. Generalnie można podzielić nagranie z płyty na oddzielne utwory, ale są też takie, gdzie cisza jest częścią wizji artystycznej i głupio jest to szatkować. Czasami ma się jednak ochotę odtwarzać tylko wybrane elementy.
AudiofilPC
V.I.P
V.I.P

Postprzez Raider0001 » 1 gru 2013, o 13:08

ja najbardziej bym chciał by aimp był 64 bitowy
Raider0001
Świeżak
Świeżak

Postprzez adix3 » 4 gru 2013, o 01:12

Ja proponuję:

1. Opcję automatycznej synchronizacji listy odtwarzania z folderem przy każdym uruchomieniu AIMPa, a możne nawet możliwość automatycznej synchronizacji co określony czas podany przez użytkownika. Czyli w skrócie gdy wrzucę nowy utwór do folderu to aby pojawił się automatycznie na liście odtwarzania. Obecnie chcąc zsynchronizować listę odtwarzania z folderem trzeba robić to ręcznie w opcjach listy :/

2. Dodać znacznik (czy jak to się zwie) o zespole, tzn. coś jak %R (wykonawca), %A (album)... tylko, że o zespole np. %Z. Chodzi mi o to pole które występuje przy grzebaniu w edytorze znaczników pod nazwą "Zespół". Dlaczego do tej pory tego nie ma?
adix3
Świeżak
Świeżak

Postprzez jazon14 » 31 gru 2013, o 21:21

adix3 napisał(a):Ja proponuję:

1. Opcję automatycznej synchronizacji listy odtwarzania z folderem przy każdym uruchomieniu AIMPa, a możne nawet możliwość automatycznej synchronizacji co określony czas podany przez użytkownika. Czyli w skrócie gdy wrzucę nowy utwór do folderu to aby pojawił się automatycznie na liście odtwarzania. Obecnie chcąc zsynchronizować listę odtwarzania z folderem trzeba robić to ręcznie w opcjach listy :/

Popieram...było by super.
https://www.facebook.com/pages/Moje-Fotografie/488567707823102

[url=https://www.facebook.com/pages/Moje-Fotografie/488567707823102]Moje Fotografie[/url]
jazon14
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez bodzik155 » 6 sty 2014, o 18:06

bodzik155
Świeżak
Świeżak

Postprzez rafaltom » 9 sty 2014, o 17:26

@bartekreksio też jestem za, @adix3 z pierwszym punktem też się zgadzam,fajna by była taka jakby inteligentna synchronizacja list odtwarzania w czasie rzeczywistym :D Ogólnie niech poprawią jeszcze troszkę wydajność,choć i tak zrobili krok milowy w ciągu ostatnich 3 miesięcy,gdy Aimp mi się często zacinał miksując utwory. Poza Aimp4 czekam na finalną pierwszą wersję playera na androida,oby z bety przeszli na RC w niedługim czasie
rafaltom
Świeżak
Świeżak

Postprzez prezes241 » 16 sty 2014, o 13:48

Ja byłbym jeszcze ja dopracowaniem jakości odtwarzania dźwięku,mianowicie tak jak w programie "Foobar" Aimp jest super programem ma sporo przydatnych funkcji ale porównałem jakość muzyki i jest o niebo lepsza w programie "Foobar".Wiem również że duże znaczenie ma jakość pliku mp3 np: 320kbs 48.1 KHz / 128Kbs 41.1 KHz, odgrywa tu ogromne znaczenie.Oraz żeby był 64 Bitowy,tzn podzielenie na Wersje 64 i 32 bit.To taka propozycje ode mnie ;)
Procesor: AMD FX-4100 3,7 GHz
Pamięć RAM: 4 GB (DDR3-1333)
Dysk Twardy: Seagate 7200rpm 500 GB + Seagate 7200rpm 1000 GB
Grafika: (Gigabyte) AMD Radeon HD 6670 (1GB)
Płyta Główna: MSI 760GM-P23/FX
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate x64 PL + SP1
prezes241
Świeżak
Świeżak

Postprzez kamilooo » 28 sty 2014, o 10:56

Natomiast ja skupiłbym się na rozwoju wbudowanego konwertera dźwięku. Chodzi mi głównie o funkcje takie jak:
- obsługa trybu secure, bazy FreeDB, offsetu i korekcji błędów (tyczy się to zgrywania CDA),
- automatyczne tworzenie katalogu na podstawie innego folderu, czyli obecnie wrzucam do konwersji kilka folderów i mam wybór albo wrzuci wszystko do jednego, albo pliki wynikowe zmiesza z tymi co są już w tych folderach, a ja chcę, żeby w innym miejscu utworzył foldery o identycznych nazwach jak źródłowe, ale tylko z plikami wynikowymi.
kamilooo
Świeżak
Świeżak

Postprzez rekram » 9 lut 2014, o 15:15

1. AUTOTAGOWANIE i pobieranie skórek do albumów
2. Synchronizacja z innymi komputerami poprzez np pobieranie streamu moich piosenek które są w chmurze (różne chmury do wyboru)
3. Wizualizacja oscyloskopu w dużym spowolnieniu (zawsze mi się podobała w Winamp :))
4. odświeżony interface
5. odtwarzanie playlist z Youtube

może coś jeszcze wpadnie mi do głowy :)
rekram
Świeżak
Świeżak

Postprzez AudiofilPC » 10 lut 2014, o 21:48

@prezes241
drobna korekta z 48kHz (nie ma tej jedynki po przecinku), ale oczywiście nie z tego powodu piszę komentarz, bo to tylko drobny detal

Zastanawiam się czemu foobar chodzi lepiej. Też go używam, bo jest dobry i ma funkcje, które mi pasują. Wybieram jednak AIMP, gdy zależy mi na jakości odtwarzanie. Może to kwestia ustawień. Na tym sprzęcie AIMP ustawiony z WASAPI 32/192 powinien być rewelacyjny.
AudiofilPC
V.I.P
V.I.P

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania, sugestie.