Wyszukiwanie zaawansowane

Czego oczekujesz od AIMP4?

Wszelkie pytania i sugestie dotyczące AIMP'a.

Re: Czego oczekujesz od AIMP4?

Postprzez frobag » 9 lip 2015, o 15:40

Witam :)
Fizycznie i technicznie jest to pewnie niemożliwe? Ale akurat borykam się z tym problemem. Chodzi mi o konwersję Audio do innych formatów. I nie chodzi tu o CD-Audio, ale DVD-AUDIO :!: . Dużo materiału filmowego i dołączone ścieżki audio w postaci np. pełnej płyty zespołu. AIMP nawet nie mrugnie, ponieważ jest to płyta DVD, ale z drugiej strony zakodowane są tam pliki audio w formacie: "ATS_nazwa_pliku.AOB", no i oczywiście IFO i VOB. Jest jeszcze .MKB, ale nic mi to nie mówi. Nie chodzi mi o wyekstrahowanie ścieżki dźwiękowej z pliku video, bo wiem jakie programy do tego służą, ale o rozdzielenie tych dwóch formatów. Ręczne dodawanie tychże, też nie pomaga.
Posiadam zakupione takowe płyty, więc nie boję się powiedzieć, że chcę je przekonwertować do mp3 :D Jakby nie było jest to DTS, a takowy plugin mamy :lol:
Może uda mi się wstawić screeny, łatwiej będzie zrozumieć to na jednym przykładzie ;) Ot, takie luźne pytanie :?:
Pozdrawiam :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
carpe cerevisi ... superflua non nocent ...
frobag
Świeżak
Świeżak

Postprzez kris86 » 17 sie 2015, o 19:56

Miałem już betę i puki co nie nadaje się do słuchania, gdyż ciągle się zawiesza ;) Stabilna raczej nie jest :D Od czwórki oczekuję lepszego wyglądu, gdyż ten w stylu windowsa 10 jest do bani. Poprawiłbym też dźwięk, gdyż brakuje tzw. "muzykalności". Szkoda, że nie ma trybu "lampy", tak jak w niektórych odtwarzaczach CD i wzmacniaczach za grube pieniądze ;) Equaizer też jest do poprawki, tyczy się to głównie wysokich tonów. Mam u siebie na laptopie odtwarzacz KMPlayer do filmów, który ma lepszy EQ niż Aimp 3. To chyba tyle.
kris86
Świeżak
Świeżak

Postprzez yoGhurt » 19 sie 2015, o 17:31

Od dawna przyglądałem się tymu jak wersja trzecia AIMPA się rozwija, widząc listę nowości w becie wersji czwartej, naprawdę niewiele mi już potrzeba abym w końcu się przesiadł z Foobara.

- w końcu zintegrowano przeglądarkę biblioteki w głównym oknie co mnie bardzo bolało w v3, jednakże wciąż brakuje mi jednej rzeczy - niech w którymś oknie podglądu będzie można zobaczyć foldery ale i również pliki, tak abym przykładowo mógł zobaczyć wszystko co leży "luzem" w katalogu głównym biblioteki
- wsparcie dla ekranów Hi-DPI. Niestety w wersji czwartej wciąż interfejs "rozpikselowuje" się.
- synchronizacja częściowa - sprawdzanie biblioteki w poszukiwaniu nowych plików a nie wciąż indeksowania całej biblioteki od nowa.
yoGhurt
Świeżak
Świeżak

Postprzez protonkwark » 23 sie 2015, o 10:10

AIMP 4 jest genialny. Od razu zawyłem z zachwytu - dawno desktopowa appka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Wcześniej to było G w porównaniu z tym co teraz jest...a szczęka opadła jak ujrzałem...waveform! To jest to!!!!!!!!!!! To najgenialniejsze rozwiązanie jakie można wprowadzić do odtawarzacza muzyki. Od razu zawiadomiłem znajomych o tym. Waveform to podstawa we współczesnych czasach a nie jakiś biedny suwak. Gratuluję i proszę - niech AIMP idzie tą drogą.

Powodzenia! :ugeek:
protonkwark
Świeżak
Świeżak

Postprzez Mati_7 » 24 sie 2015, o 21:36

w nowym AIMP 4 oczekuję wtyczki shoucast lub innej, do grania tym programem na radiu internetowym
chciałbym grać na nowym AIMP4 ale ten program niema żadnej wtyczki schoucast lub innej do grania...bo na AIMP3 gra się super :)
Mati_7
Świeżak
Świeżak

Dotyczy tworzenia skórek

Postprzez pokorny17 » 29 lis 2015, o 19:33

Większość się ze mną zgodzi, że jeżeli damy skórce możliwość kolorowania się na przeważający kolor okładki jak np. w odtwarzaczach w androidzie 5 byłaby fajną zajawką :D Tak piszę, ponieważ przydałaby mi się taka funkcja podczas tworzenia skórki :)
pokorny17
Świeżak
Świeżak

Postprzez nicrem » 10 sty 2016, o 16:33

Plugin do odtwarzania playlist z Deezer, Spotify, Google play, Rdio by sie przydał, podobnie jak ten do Youtube.... A w sumie to są?
nicrem
Świeżak
Świeżak

Postprzez tirith2708 » 12 lut 2016, o 19:57

Jedno słowo: Minimalizm.

Nowa domyślna skórka jest świetna ale jest jeszcze kilka rzeczy które bym zmienił - zaznaczyłem je na czerwono w poniższym obrazku.
Obrazek
Byłbym wdzięczny za możliwość wyłączenia w opcjach tych elementów jako iż nie korzystam ani z albumów ani z ich okładek (wszystkie piosenki otagowane mam jedynie tytułem i autorem) więc opcje te jedynie zabierają miejsce w UI. Informacje na temat parametrów utworu też niezbyt mnie interesują - wolał bym aby w to miejsce przenieść przyciski sterowania co zawęziło by interfejs i pozwoliło na dalsze zmniejszenie szerokości okienka. Równiez opcje takie jak wizualizacje/eq/scheduler są praktycznie przezemnie nie używane więc fajnie by było jakby się je dało ukryć/schować pod wspólnym przyciskiem.

Tak wiem, jestem czepialski :lol: :lol:
tirith2708
Świeżak
Świeżak

Postprzez daviox » 21 lut 2016, o 13:24

Mi przydałoby się parę dodatkowych opcji w pasku informacji:
-Wyświetlanie go tylko na pulpicie (wyłączenie "Zawsze na wierzchu").
-Wyłączenie ukrywania po najechaniu kursorem myszy.

Posiadam dwa monitory, na tym drugim pasek informacji wyświetlany jest cały czas, ale kiedy uruchomię, na przykład, wirtualkę, to wolałbym, żeby był on niewidoczny. Co do wyłączenia ukrywania, trochę denerwuje przy każdym przejściu na drugi monitor.
Screenshoty
daviox
Świeżak
Świeżak

Postprzez kosia51 » 16 mar 2016, o 11:22

Odtwarzania plików MIDI i możliwości synchronizacji z MiniLirics. W AIMP 3.6 działało bez problemów, jakoś w AIMP 4.00 nie chce. :(
kosia51
Świeżak
Świeżak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania, sugestie.