Wyszukiwanie zaawansowane

Długie buforowanie stacji radiowych (AIMP 3.60 Beta/RC)

Tutaj raportujemy błędy odtwarzacza etc.

Długie buforowanie stacji radiowych (AIMP 3.60 Beta/RC)

Postprzez vteccorp » 4 gru 2014, o 23:16

Witam ;)
Czy Wam, podobnie jak mi, na kilku ostatnich release'ach (AIMP 3.60 Beta, RC1/RC2) stacje radiowe bardzo długo się buforują?
Na starszych wersjach zmiana stacji, czy w ogóle rozpoczęcie odtwarzania jakiejkolwiek rozgłośni internetowej, zajmuje ułamek sekundy... natomiast w nowych release'ach, 10 sekund to chyba najkrócej jak może być... często zajmuje to koło 20 sekund! :shock:
Na rosyjskim forum... widziałem już podobny temat, czy dwa... jednak autor pisał, że u siebie nie może zaobserwować tego problemu. Piszę, bo może ktoś z tego forum jest w dobrym kontakcie z twórcami i mógłby przekazać, że ten błąd naprawdę występuje i jest uciążliwy.
Sam za chwilę spróbuję się tam zarejestrować i skrobnąć o tym problemie na forum... chociaż, od czytania cyrylicy, to ja oczopląsu dostaję... :E

PS. Dajcie znać, czy u Was też są problemy... bo jeśli "za chwilę" wyjdzie 3.60 Stable z takim bug'iem - TO KAPLICA!
vteccorp
Świeżak
Świeżak

Re: Długie buforowanie stacji radiowych (AIMP 3.60 Beta/RC)

Postprzez speed89 » 4 gru 2014, o 23:52

Witam,
sprawdziłem i u Mnie wszystko gra dobrze. Buforowanie zajmuje około 2 sek.
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Re: Długie buforowanie stacji radiowych (AIMP 3.60 Beta/RC)

Postprzez vteccorp » 5 gru 2014, o 21:00

Dobra wiadomość... pisałem wczoraj do Artem'a i sam dzisiaj potwierdził, że problem jednak istnieje i znalazł prawdopodobną przyczynę!
Zmiany w kolejnej wersji! :D
vteccorp
Świeżak
Świeżak

Powrót do Błędy / Komentarze