Wyszukiwanie zaawansowane

Błąd w nowej wersji AIMP nie che otworzyć niektórych utworów

Tutaj raportujemy błędy odtwarzacza etc.

Błąd w nowej wersji AIMP nie che otworzyć niektórych utworów

Postprzez Damarus » 9 kwi 2017, o 20:10

Napotkałem na dość uciążliwy błąd w nowej wersji AIMP 4.13.1893 problem ten zauważyłem też w poprzedniej wersji. Jak mnie pamięć nie myli to końcówka miała oznaczenie chyba 89. Przechodząc do sedna problemu chodzi o to, że gdy zaznaczam myszką np. 10 plików mp3 i naciskam otwórz w aimp to otwiera np. 4 albo żadnego. Jedynym sposobem aby otworzyć je wszystkie to przenieść je ręcznie myszką na listę. Może wie ktoś czy da się z tym coś zrobić czy trzeba czekać aż to naprawią w następnej wersji?.
Damarus
Świeżak
Świeżak

Re: Błąd w nowej wersji AIMP nie che otworzyć niektórych utw

Postprzez speed89 » 10 kwi 2017, o 09:34

Witam,

jeszcze chwilę temu miałem starszą wersję programu co pozwoliło mi sprawdzić czy ten problem występuje. Na starszej wersji po dodaniu kilku plików opcją "Otwórz w AIMP" wszystko działa bez zarzutów. Zaktualizowałem przed momentem program do najnowszej wersji i.... też wszystko działa. Ciężko mi powiedzieć co jest przyczyną twojego problemu. Spróbuj odinstalować program i zainstalować ponownie. Używałeś aktualizatora ? Czy pobrałeś program z Naszej strony ?
Jesteś użytkownikiem AIMP'a nie masz konta na forum, zarejestruj się by w każdej chwili mieć z nami kontakt w razie jakiegokolwiek problemu.
speed89
Administrator
Administrator

Re: Błąd w nowej wersji AIMP nie che otworzyć niektórych utw

Postprzez Damarus » 10 kwi 2017, o 16:07

Najnowszą wersje pobrałem z waszej strony. Problem, o którym pisałem występuje, ale nie na wszystkich mp3 tylko niektórych. Np mam folder A i B w obu mam po 10 mp3. I w folderze A AIMP otworzy wszystkie pliki mp3 a w Folderze B np. tylko 6. I nie ma na to żadnej reguły tak jakby losowo wybierał sobie co otworzy. Żeby to sprawdzić musisz dodać do listy dużo mp3 najlepiej 50 albo 100 i to w kilku folderach wtedy powinno być to widoczne no chyba, że ten problem mam tylko ja :(. Przyjrzałem się temu bliżej i odkryłem, że jak otwieram te same pliki kilka razy to za każdym razem otwiera się ich o kilka mniej np. Po otwarciu kilka razy tych samych 35 mp3 otwiera ich mi się już tylko 15.
Damarus
Świeżak
Świeżak

Powrót do Błędy / Komentarze