Wyszukiwanie zaawansowane

AIMP 3 - problem z scrobblowaniem

Tutaj raportujemy błędy odtwarzacza etc.

AIMP 3 - problem z scrobblowaniem

Postprzez eco89 » 9 sty 2011, o 16:20

Witam.
Korzystam z last.fm i bardzo mnie ucieszyla możliwość scrobblowania bezpośrednio z AIMPA. jednak jest problem. Przesłuchiwane utwory nie są wysyłane na serwer w czasie bezpośrenim. Dopiero po przesłuchaniu piosenki na serisie last.fm pojawia sie informacja, o słuchanej kilka minut temu piosence. Przedtgem korzystałem z AIMPA 2 i scrobblera, na sarwisie last.fm w czasie rzeczywistym były wyświetlane słuchane utwory.

Pewnie jest to spowodowane tym ze to jeszcze wersja testowa, ale wolałem to zgłosić.
eco89
Świeżak
Świeżak

Re: AIMP 3 - problem z scrobblowaniem

Postprzez lukas09 » 19 sty 2011, o 00:20

Wypakuj to do folderu plugins
Aimp3 skrobler
lukas09
Świeżak
Świeżak

Postprzez Rafeal » 19 sty 2011, o 16:31

Wiec coś źle masz ustawioną wtyczkę w Aimp3.

W opcjach dla LastFM ustawiasz po jakim czasie minimalnym oraz i po jakim czasie w % plik dodaje na LastFM jako odsłuchany.
Oczywiście musisz włączyć w opcjach LastFM Scrobbling jak i podać Login i Hasło na LastFM.

Jak odpalasz jakiś kawałek to w czasie kiedy on gra wejść w opcje programu dla LastFM i tam będzie pisać że scrobbluje ten utwór i ile czasu pozostało aż znajdzie się na stronie.

Tak wygląda to u mnie jak scrobbluje.

Obrazek
Rafeal
Świeżak
Świeżak

Postprzez Jimi » 19 sty 2011, o 17:13

Przepraszam że nie na temat się wtrącę ale jestem ciekaw jeśli jest scrobblowanie w aimpie3 to trzeba instalować scrobblera(program z last.fm)?? 8-)
Obrazek
JiM
Jimi
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Postprzez lotnik265 » 19 sty 2011, o 18:36

W aimp 3 jest juz zainstalowana wtyczka umożliwiająca scrobblowanie bez instalacji programu last.fm. Wystarczy ustawić hasło i login w tej wtyczce i można scrobblować.
lotnik265
Świeżak
Świeżak

Postprzez eco89 » 20 sty 2011, o 00:32

Wszsystko jest dobrze ustawione, gdyż odsłuchane utwory zapisują sie na serwerze.

Ale słuchana piosenka pojawia się w profilu dopiero po odsluchaniu ustawionego w opcjach procentu utworu. Nie wyswietla się ten mini equalizer "aktualnie słuchane", tylko "przed chwilą" - jak pokazałem na screenie.

Czy wszyscy korzystający z AIMPA 3 tak mają, czy problem jest tylko u mnie. A moze tak jest zaprogramowany scrobbler z AIMPA 3?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
eco89
Świeżak
Świeżak

Postprzez Rafeal » 20 sty 2011, o 13:56

Sprawdziłem i nie widnieje czego obecnie słuchamy.... tylko co zostało odsłuchane.

W takim razie jest tak napisana wtyczka dla Last.FM może w niedalekim czasie autor wtyczki zmieni w niej co nieco jak ktoś w ogóle to zgłosi. Ewentualnie jak wiadomo Aimp nie jest oficjalnie na liście wspieranych programów przez Last.FM i może dlatego nie pisze jak powinno na stronie.

Więcej informacji uzyskasz i znajdziesz na oficjalnym forum Aimp (po rosyjsku lub angielsku).
Rafeal
Świeżak
Świeżak

Postprzez Fatoom » 20 sty 2011, o 16:49

Ja mam taki problem:

Obrazek

Wprawdzie można użyć strzałek, ale i tak nie widać liczb. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak poszerzyć okienka i po ludzku edytować te wartości?
Fatoom
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez vipdavid » 24 mar 2011, o 17:38

Ja mam inny problem wpisuję hasło login i pliki zamiast scrobować dodaje mi do kolejki pojawia się komunikat w bładach AUtorization fails Badauth
vipdavid
Świeżak
Świeżak

Postprzez vipdavid » 29 kwi 2011, o 18:00

Niech szanowna administracja mi wybaczy double posta ,ale to to napisze jest szalenie istotne.
Posiadam pewien plugin dzięki któremu udało mi się skonfigurować naszego aimpa3 z klientem/programem serwisu lastfm..Plugin autorstwa pewnego Rosjanina.Jesli ktos chce go dostać wysłać mi swój adres email na moje gg 5697270.Napiszcie co chcecie, skąd piszecie ,przypomnijcie mi o co chodzi, dajac link do tego tematu,wytłumaczcie mi dokładnie , bo mogę nie kojarzyć no i swój adres email.

Ostatni post w tym temacie był napisany ponad miesiąc temu, więc ten występek jestem w stanie wybaczyć ;)
Borys.
vipdavid
Świeżak
Świeżak

Następna strona

Powrót do Błędy / Komentarze