Wyszukiwanie zaawansowane

Problem z dodaniem wszystkich plików

Tutaj raportujemy błędy odtwarzacza etc.

Problem z dodaniem wszystkich plików

Postprzez bosiu18 » 24 lut 2012, o 19:59

No to tak... Gdy chciałem dodać w aimp2 folder w którym jest około 400 folderów a w każdym po kilkanaście plików mp3 wszystko było ok, a gdy przeszedłem do Aimp3 dodaje mi maksymalnie 1800 plików mp3, gdzie w wersji drugiej Aimpa, wchodziły wszystkie pliki mp3 (około 10 000). Polatałem tu po tematach i trick z Ctrl + A i przeniesienie wszystkiego nie działa, dalej program upiera się przy 1800 plikach. Można coś zaradzić? Bo juz wychodze z siebie i staje obok :)

I jeszcze jeden problem, program czasami ma kaprys i nie pozwala dodać plików lub folderów do listy odtwarzania
bosiu18
Świeżak
Świeżak

Re: Problem z dodaniem wszystkich plików

Postprzez bosiu18 » 24 lut 2012, o 20:20

Problem zażegnany. Ale jeżeli ktoś będzie miał podobny problem to napisze jak. Sposób jak się okazuje na pozbycie się tego błędu jest banalnie prosty. Sprawdź na jakim utworze Ci się blokuje dodawana lista i po prostu go odznacz, coś najwidoczniej blokuje program ;)) Pozdrawiam !
bosiu18
Świeżak
Świeżak

Postprzez Jimi » 25 lut 2012, o 10:45

najprawdopodobniej ten plik może być uszkodzony sprawdż czy w ogóle da się go odsłuchać 8-) miałem podobny problem i nie mogłem włączyć w ogóle tag editora.
Obrazek
JiM
Jimi
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Postprzez Aldowin » 6 gru 2016, o 10:05

Problem zażegnany. Ale jeżeli ktoś będzie miał podobny problem to napisze jak
คาสิโนออนไลน์ gclub
Aldowin
Użytkownik
Użytkownik