Wyszukiwanie zaawansowane

Problem z wyświetlaniem cyrylicy w Aimpie

Tutaj raportujemy błędy odtwarzacza etc.

Problem z wyświetlaniem cyrylicy w Aimpie

Postprzez xmagic » 10 maja 2009, o 16:12

Problem jest taki: słucham utworów rosyjskich wykonawców i chciałbym żeby tytuły utworów w playliście pokazywały się w cyrylicy. Niestety są z tym kłopoty. W aimpie tytuły utworów [których nazwy plików w folderze są zapisane cyrylicą i wszystko wygląda w porządku] zamiast w cyrylicy wyglądają mniej więcej tak: Çâĺçäŕ ďî čěĺíč Ńîëíöĺ. Po edycji znaczników utwór jest widoczny w cyrylicy no ale kiedy go odtwarzam to nazwa w cyrylicy zmienia się - tym razem na szereg znaków zapytania. Dodam że nazwy playlist są w cyrylicy. Tylko utwory w playliście nie, a to w końcu rosyjski program... Może ktoś potrafi pomóc?
Дом стоит, свет горит,
Из окна видна даль.
Так откуда взялась печаль?
xmagic
Świeżak
Świeżak

Re: Problem z wyświetlaniem cyrylicy w Aimpie

Postprzez koper » 11 maja 2009, o 12:12

Mógłbyś mi zapodać jakieś rosyjskie hity? albo chociaż wskazać?
koper
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez xmagic » 11 maja 2009, o 22:02

Ja słucham świetnej, choć w Polsce mało znanej grupy Кино (Kino) gdzie liderem był Виктор Цой (Wiktor Coj). Grupa nie istnieje od 20 lat, ale nadal ma wielu fanów w Rosji. Grali rocka. Poszukaj sobie na Youtube takich utworów jak: Кукушка, Группа крови, Звезда по имени Солнце, Восьмиклассница, Печаль, Дождь для нас, Камчатка... Jestem ciekawy Twojej opinii.

A co do mojego pytania to znalazłem już rozwiązanie. Wystarczyło zainstalować AIMP2 MegaPack. Pewnie brakowało mi jakiejś wtyczki...
Дом стоит, свет горит,
Из окна видна даль.
Так откуда взялась печаль?
xmagic
Świeżak
Świeżak

Postprzez KrzysioB » 24 cze 2009, o 19:42

A ja tylko w kwestii formalnej: chodzi raczej o uproszczoną odmianę cyrylicy - grażdankę (tj. pismo świeckie).
Ciekawe, czy cyrylicę można by wyświetlić...

Pozdrawiam,
KrzysioB

PS.
Ja polecam zespół "Lube". Szczególnie - koncertowy album nagrany na 10-lecie ich istnienia.
KrzysioB
Świeżak
Świeżak

Powrót do Błędy / Komentarze