Wyszukiwanie zaawansowane

[A2/A3] problem z dodawaniem plików...

Tutaj raportujemy błędy odtwarzacza etc.

[A2/A3] problem z dodawaniem plików...

Postprzez bryanx » 13 mar 2011, o 12:16

witam, zainstalowałem dzisiaj Aimp 3 na czysty system - niestety pliki do playlisty mogłem dodać tylko za pomocą + (dodaj plik)
ani włączenie programu przez uruchomienie pliku mp3 ani przeciągnięcie pliku na PL nie dodaje pliku ani nie uruchamia go...pomyślałem że to może po prostu jakiś błąd bety...więc zainstalowałem A2....i niestety jest to samo :/.

przejzałem opcje i niestety nic nie znalazłem a do tej pory tak nie miałem ;/.
bryanx
Świeżak
Świeżak

Re: [A2/A3] problem z dodawaniem plików...

Postprzez Rafeal » 13 mar 2011, o 14:39

Raczej masz problem z systemem.

Nie dostrzegłem takiego błędu. Normalnie przeciągane pliki z folderu z muzyką są dodawane do play listy.
To czy po dodaniu pliku do playlisty uruchomi granie to zależny jak ustawisz w opcjach.

Ewentualnie napisz dokładniej z interpunkcją.
Rafeal
Świeżak
Świeżak

Postprzez MarcinR » 20 mar 2011, o 02:54

U mnie również występuje ten problem - pliki mogę dodawać tylko poprzez menu; przeciąganie nie działa. Dotyczy to zarówno folderów i plików. System Win 7 Professional x64 (PL) z wszystkimi update'ami.

Przy przeciąganiu po najechaniu kursorem na playlistę kursor zamienia się w standardowy kursor "nie możesz tego zrobić" - ten wyglądający jak znak zakazu ;) To samo po odpaleniu programu w trybie admina.

Problem leży po stronie programu - w innych przeciąganie działa.

//EDIT: AIMP 3.00 Beta 1 Build 851
MarcinR
Świeżak
Świeżak

Postprzez MarcinR » 20 mar 2011, o 14:40

Niestety nie mogę edytować powyższego posta, więc piszę nowy.

W każdym razie - po ponownym uruchomieniu kompa przeciąganie działa. Przypuszczalnie jakaś usługa/program to blokuje - tak było w jakimś innym wątku. Tak czy siak powinno to być poprawione.
MarcinR
Świeżak
Świeżak

Postprzez kamilq777 » 11 kwi 2011, o 21:48

sprawdźcie czy aimp nie uruchamia się wam jako administrator.
prawym przyciskiem myszy kliknijcie na ikonę aimpa, potem WŁAŚCIWOŚCI>ZGODNOŚĆ i na samym dole jest POZIOM UPRAWNIEŃ i zobaczcie czy nie macie zaznaczone;) jeśli tak to odznaczcie i wtedy spróbujcie. to jest dla wind 7. jak pomogło to pisać.pozdrawiam
kamilq777
Świeżak
Świeżak

Postprzez Borys » 13 kwi 2011, o 03:40

Odinstalować program, wyczyścić pozostałości (pliki, rejestr), zainstalować od nowa, lecz gdy AIMP włączy się po instalacji, nie próbujcie odtwarzać muzyki od razu. Wyłączcie i włączcie go jeszcze raz. Powinno działać.
Borys
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Fatoom » 13 kwi 2011, o 18:31

Jeśli chodzi o Aimpa 3 to radzę sprawdzić, czy po kliknięciu PPM na nazwie playlisty i "Własne ustawienia" odhaczone jest "Zablokuj przed zmianami". Opcja ta blokuje wszelkie zmiany na liście - czyli przesuwanie, sortowanie, usuwanie oraz dodawanie plików.
Fatoom
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Błędy / Komentarze